kandydatów

Etat Inżynier Elektronik

Firma: Genesismobo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy zespołem, który działa na rynku od wielu lat. Jesteśmy dumni z tego co robimy, tym bardziej, że z naszych produktów codziennie korzysta bardzo dużo osób. Rynek na którym się poruszmy to transport publiczny (głównie miejski).

Nasze urządzenia zainstalowane są w ponad 2000 autobusów (transmisja danych, monitoring). Stworzyliśmy aplikacje, z których korzystają firmy związane z zarządzaniem transportem miejskim, przewoźnicy oraz pasażerowie.

Mamy wiele produktów do zaoferowania, nad wieloma produktami pracujemy, a i pomysłów na przyszłe produkty nam nie brakuje!

Zajrzyj na naszą stronę, prześlij CV, spotkajmy się!
Inżynier Elektronik
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • projektowanie, programowanie i testowanie systemów wbudowanych z wykorzystaniem mikrokontolerów STM32
  • projektowanie zasilaczy oraz systemów awaryjnego podtrzymywania zasilania urządzeń
  • projektowanie obwodów drukowanych z uwzględnieniem EMC
  • testowanie elektroniki i oprogramowania
  • sporządzanie dokumentacji technicznej do certyfikacji oraz produkcji urządzeń
  • lutowanie prototypów
  • rozwój istniejących systemów od strony elektronicznej i programowej
Wymagania:
  • znajomość programów EDAS (preferowane KiCad)
  • podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej (wzmacnicze operacyjne, rejestry przesuwne, zasilacze impulsowe)
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem modułów GPS i GSM
  • doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu prostego oprogramowania w języku C mikrokontrolerów STM32 (SPI, DMA, I2C, WDG, USART/RS485)
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych i lutowniczych
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • znajomość magistrali CAN
  • doświadczenie w projektowaniu BMS dla pakietów li-ion
  • znajomość projektowania PCB z uwzględnieniem EMC
  • znajomość języka Rust
  • doświadczenie z przygotowaniem dokumentacji technicznej i plików produkcyjnych PCB do seryjnej produkcji urządzeń
  • znajomość systemu Linux
  • podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inny rodzaj umowy (np. B2B, umowa zlecenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, oprogramowanie, laptop itp.)
  • przyjazną atmosferę pracy