kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Analiz Klienta

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista / Specjalistka ds. Analiz Klienta (umowa na zastępstwo)
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Różnorodności! Nasz zespół zajmuje się prognozowaniem oraz zarządzaniem wartością klienta B2C. Współpracujemy z wieloma działami w firmie, między innymi z marketingiem, komunikacją, sprzedażą, finansami i IT. Zbieramy informacje, a następnie przekazujemy je dalej w formie rekomendacji – dzięki temu mamy realny wpływ na funkcjonowanie firmy. Jeśli czujesz, że analityka to Twój świat i chcesz być blisko biznesu, dołącz do #TeamMagenta! Szukamy Specjalisty, który podejmie z nami współpracę na minimum rok.
Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Współpraca nad pomysłami i inicjatywami w naszej firmie będziesz przygotowywać wyliczenia i rekomendacje
  • Tworzenie nowych ofert i produktów (jako ekspert analityk)
  • Przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów, które pomogą nam w lepszym rozumieniu biznesu naszej sprzedaży, klientów i rynku, ale również opłacalności ofert
  • Prognozowanie co się stanie z naszymi produktami i klientami?
  • Praca z danymi w hurtowni
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Ciekawość w odkrywaniu naszego biznesu
  • Wysokie zdolności analityczne, ale też syntetyczne wyciąganie wniosków, które będą zrozumiałe dla naszych odbiorców
  • Chęć szukania nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z hurtownią danych (relacyjnymi bazami danych)
  • Podstawowa znajomość zagadnień finansowych
  • 1-3 lata doświadczenia w obszarze analiz
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...