Etat Kierownik budowy - Inżynier budownictwa z uprawnieniami do prowadzenia budowy z nadzorem konserwator

Firma: Mega-logistic ZRT SA oddział w Polsce miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5354381, z dnia 2021-08-10

Mega-logistic ZRT SA oddział w Polsce

Firma budowlana, generalny wykonawca

Kierownik budowy - Inżynier budownictwa z uprawnieniami do prowadzenia budowy z nadzorem konserwatora

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontrola budżetu
  • Zbieranie ofert podwykonawców, analiza, przygotowanie porównania
  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców
  • Stały monitoring prac budowlanych, sporządzanie cotygodniowych raportów
  • Miesięczne raporty wyników, poświadczenia wykonanych prac, przygotowywanie i monitorowanie raportów z postępów,
  • Przygotowywanie faktur
  • Prowadzenie oceny oraz potwierdzeń wykonanych prac zleconym podwykonawcom,
  • Współpraca z projektantami
  • Zarządzanie pracami budowlanymi oraz prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Koordynowanie pracy kierowników budowy i kierowników oddziałów
  • Przygotowywanie planów gwarancji jakości, wykonywanie i dokumentowanie niezbędnych badań jakości oraz pobieranie próbek,
  • Przeprowadzanie procedur odbiorów i przekazów prac
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorczej, oraz  planu wdrożenia
  • Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie zawodowe
  • Znajomość programów MS Office
  • Aktywna znajomość języka angielskiego lub węgierskiego na poziomie negocjacji
  • Umiejętności zarządzania operacyjnego
  • Samodzielna praca, odpowiedzialność, samodzielne racjonalne, konstruktywne myślenie
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Pierwszeństwo
  • Doświadczenie zawodowe za granicą na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia odpowiedzialnego kierownika technicznego

Oferujemy

  • Pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 134