kandydatów

Etat Samodzielny księgowy

Firma: TIME GROUP Sp. z o.o. miejsce pracy: Ząbki

Ogłoszenie numer: 5355344, z dnia 2021-08-10

TIME GROUP Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym z biurem w Ząbkach obok Warszawy. Obsługujemy firmy z różnej brąży - IT, import/eksport, firmy transportowe jak również sporo firm usługowych na terenie  calej Polski.

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Ząbki

Opis stanowiska

Poszukujemy do biura rachunkowego kandydata/tki na w/w stanowisko do zespołu księgowego.

Do kluczowych obowiązków będzie należało prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie, segregowanie i przygotowywanie dokumentacji księgowej
  • weryfikację dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • sporządzanie deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (np. GUS)
  • miesięczną kontrolę sald kont księgowych, rozrachunków, wyjaśnianie niezgodności
  • uczestnictwo w procesie zamykania miesięcznych okresów sprawozdawczych zgodnie z wymogami firmy

Wymagania

  • praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, umiejętności ich prawidłowego interpretowania i stosowania
  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku księgowego
  • wykształcenia wyższego lub średniego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word)
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładności, systematyczności i samodzielności w realizacji zadań

Dodatkowym atutem będzie znajomość programów księgowych Sage Symfonia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • pakiet socjalny,
  • pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację w firmie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 138