kandydatów

Etat Sprzedawca na stacji paliw (330 op)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Sprzedawca na stacji paliw (330 op)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0706
OBOWIĄZKI:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - praca również na "noce"- zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych- uczciwość i lojalność- kultura osobista i życzliwość- aktualna książeczka /badania SANEPID- pozytywne nastawienie do ludzi- fachowa obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych usług
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku