Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Kancelaryjnej

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Kancelaryjnej
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy? Masz doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów? Posiadasz prawo jazdy kategorii B? Jeśli na te trzy pytania odpowiedziałeś/-łaś "TAK", to koniecznie dołącz #TeamMagenta do Zespołu Kancelarii!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Rejestracja dokumentów w dedykowanych systemach informatycznych
  • Przygotowanie i skanowanie dokumentów
  • Odbiór / wydawanie przesyłek kurierom i pracownikom
  • Odbiór / dowóz korespondencji do UP (ok. 2 kilometrów- samochodem firmowym)
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę w trybie stacjonarnym
  • Dołączenie do dynamicznego i otwartego zespołu