Etat Młodszy inżynier w dziale produkcji (radia samochodowe)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Młodszy inżynier w dziale produkcji (radia samochodowe)
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/21/0791
OBOWIĄZKI:
- monitorowanie, kontrola i podnoszenie efektywności, produktywności [ang. Wskaźnik Yield Ratio, UPH, UPPH] operacji wykonywanych na liniach produkcyjnych poprzez systematyczną i bieżącą kontrolę i analizę czasów operacyjnych - ST, LOB, z uwzględnieniem poziomu jakości- przygotowywanie map procesu, analiz FMEA i Planów Kontroli dla produkowanych modeli- wdrażanie zmian i usprawnień zmierzających do optymalizacji procesów produkcji, redukcji czasów operacyjnych i podniesienia poziomu jakości wykonywanych procesów- kontrola i zatwierdzanie Kart Zmian wydawanych przez Dział R&D dotyczących procesów produkcji- współpraca z Działami: R&D, Inżynierii Produkcji i Działem Jakości we wdrażaniu nowych wyrobów (NPI) oraz przygotowywanie raportów z wdrożeń nowych modeli- bezpośrednie wsparcie techniczne dla nadzoru produkcyjnego i pracowników produkcji w zakresie organizacji stanowisk i procesów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem wydajności- przygotowywanie raportów i analiz produkcyjnych na dzienne, tygodniowe, miesięczne i inne spotkania produkcyjno-jakościowe- nadzór oraz dystrybucja dokumentacji technicznej i technologicznej na linie produkcyjne- prowadzenie i organizacje szkoleń dla pracowników funkcyjnych linii i serwisu napraw- prawidłowe i rzetelne prowadzenie wszelkich dokumentacji, raportów i analiz związanych z działalnością Działu Produkcji- przygotowywanie dokumentacji do audytów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

umiejetość analitycznego myslenia, dyspozycyjność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie