kandydatów

Etat Specjalista techniczny (elektryk, elektroenergetyk)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista techniczny (elektryk, elektroenergetyk)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09543
OBOWIĄZKI:
1) Utrzymanie w sprawności ruchu elektroenergetycznego; 2) Planowanie i wykonywanie konserwacji, przeglądów i napraw instalacji, linii, stacji ŚN, NN oraz urządzeń elektroenergetycznych; 3) Wykonywanie pełnego zakresu pomiarów elektrycznych instalacji, w tym inst.odgromowej; 4) Naprawa sprzętu elektrycznego; 5) Wykonywanie napraw bieżących; 6) Wykonywanie prac remontowo-naprawczych; 7) Przestrzeganie terminu przeglądu sprzętu elektroizolacyjnego; 8) Przestrzeganie terminu i prowadzenie ewidencji w zakresie wykonywania pomiarów ochronnych; 9) Wykonywanie innych prac w zakresie działalności Działu Infrastruktury (technicznego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali elektromechanicy i elektromonterzy (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, minimum 10-letnie doświadczenie w pracy elektryka, elektroenergetyka, świadectwo kwalifik. E do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 20 kV, posiadanie aktualnych szkoleń i zezwoleń obowiązujących podczas wykonywania ww. pracy, mile widziane prawo jazdy kat.B.Obowiązki:1) Utrzymanie w sprawności ruchu elektroenergetycznego; 2) Planowanie i wykonywanie konserwacji, przeglądów i napraw instalacji, linii, stacji ŚN, NN oraz urządzeń elektroenergetycznych; 3) Wykonywanie pełnego zakresu pomiarów elektrycznych instalacji, w tym inst.odgromowej; 4) Naprawa sprzętu elektrycznego; 5) Wykonywanie napraw bieżących; 6) Wykonywanie prac remontowo-naprawczych; 7) Przestrzeganie terminu przeglądu sprzętu elektroizolacyjnego; 8) Przestrzeganie terminu i prowadzenie ewidencji w zakresie wykonywania pomiarów ochronnych; 9) Wykonywanie innych prac w zakresie działalności Działu Infrastruktury (technicznego)[Zgłoszenia: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy