kandydatów

Etat Specjalista ds. Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej
Miejsce pracy: Warszawa

Szpital Medicover,

al. Rzeczpospolitej 5

Szukamy Ciebie jeśli:
  • posiadasz min. rok doświadczenia w zarządzaniu przepływem towaru i gospodarką magazynową (doświadczenie w zarządzaniu komisami szpitalnymi – mile widziane),
  • chciałbyś rozwijać swoje umiejętność w strukturze szpitalnej,
  • znasz program Excel na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim min. B1,
  • dobrze czujesz się w zadaniach operacyjnych i biznesowych,
  • umiejętnie zarządzasz własną pracą i lubisz pracować w zespole.
Twoje zadania:
  • prowadzenie nadzoru nad zużyciem materiałów medycznych będących w obrocie Szpitala,
  • usprawnianie przepływu materiałów medycznych w Szpitalu,
  • realizacja procesów przetargowych,
  • nadzorowanie obsługi magazynu zaopatrzenia medycznego,
  • tworzenie raportów i analiz,
  • nadzór nad dokumentacją zakupową.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełen etatw stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
  • benefity:prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System/MultiSport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.