kandydatów

Etat Inżynier ds. komponentów elektronicznych

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, jedna z wiodących firm w zakresie dystrybucji elementów elektronicznych i elektromechanicznych w Polsce, szuka osoby na stanowisku:

Inżynier ds. komponentów elektronicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 68/2021

Zadania:

  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne dla klientów firmy w ramach prowadzonych przez nich projektach
  • Wdrożenie oraz testowanie nowych komponentów w ramach rozwoju istniejących oraz projektowania nowych produktów
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu lepszego porozumienia z klientami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenia technicznego (preferowany kierunek Elektronika lub Mechatronika)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze wsparcia klienta technicznego mile widziane
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz nadawania priorytetów zadaniom
  • Minimum podstawowa znajomość zasad programowania układów embedded
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie) - poziom B2

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie z długoletnim stażem na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań z dostępem do nowoczesnych technik bezprzewodowego przesyłu danych
  • Szkolenia produktowe oraz techniczne

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.