kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie
Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 82879

Warunki pracy

- praca w siedzibie Inspektoratu

– obszar województwa mazowieckiego,

- kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu,

- praca biurowa przy komputerze powyż. 4 godzin

- stanowisko pracy znajduje się w pokoju biurowym, wyposażone w komputer z oprogramowaniem,

- budynek w którym znajduje się Inspektorat dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- pomieszczenia biurowe

Zakres zadań

  • Administruje siecią teleinformatyczną oraz serwerami w Wojewódzkim Inspektoracie Farmaceutycznym.
  • Zapewnia bezpieczeństwo przetwarzanych danych oraz ochrony systemów teleinformatycznych.
  • Nadzoruje i zarządza zasobem sprzętowym w Inspektoracie, w tym: instaluje i aktualizuje systemy/oprogramowanie użytkownikom, zarządza oprogramowaniem antywirusowym, systemem poczty elektronicznej.
  • Sprawuje nadzór nad elektronicznym obiegiem dokumentów.
  • Zapewnia obsługę związaną z Elektroniczną Platformą Administracji Publicznej (E-PUAP).
  • Administruje stronę internetową oraz Biuletyn Informacji Publicznej.
  • Udziela instruktażu oraz doraźnej pomocy pracownikom Inspektoratu w zakresie użytkowania sprzętów komputerowych oraz biurowych.
  • Tworzy narzędzia informatyczne wspomagające gromadzenie danych.
  • Realizuje zadania gospodarowania sprzętem i akcesoriami komputerowymi, w tym prowadzi ewidencję i stan zasobów informatycznych, planuje zakup sprzętów i materiałów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne lub pokrewne lub wyższe informatyczne bądź pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego -w tym na stanowisku informatycznym
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka w administracji publicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów, w tym umiejętność działania w sytuacjach stresowych pod presją czasu i awarii.
  • Komunikatywność.