kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09639
OBOWIĄZKI:
1. prowadzenie magazynów Instytutu (ilościowo-wartościowych oraz ilościowych)2. znajomość i ścisłe przestrzegane przepisów, zarządzeń i wytycznych dotyczących gospodarki magazynowej oraz zasad przechowywania sprzętu w magazynie3. przyjmowanie i wydawanie materiałów i sprzętu na podstawie dokumentów przychodowo-rozchodowych4. prowadzenie rejestrów dokumentów przychodowo-rozchodowych5. prowadzenie ewidencji magazynowej w sposób czytelny, zgodny z obowiązującymi przepisami6. okresowe uzgadnianie z Działem Głównego Księgowego stanów ilościowo-wartościowych środków materialnych znajdujących się w magazynie7. właściwe składowanie materiałów i sprzętu w magazynie, ułożenie według branż, asortymentów i gatunków, sporządzanie wywieszek materiałowych8. przyjmowanie materiałów i sprzętu dostarczanych do magazynu, sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia9. rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem lub kradzieżą oraz utrzymanie porządku i czystości w magazynie10. dobór racjonalnych środków transportu wewnętrznego11. prowadzenie ewidencji ruchu i stanu zapasów oraz innych wymagań ewidencyjnych, rejestrów, wykazów , sprawozdań12. doraźne kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym13. dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy w magazynach14. sygnalizowanie Kierownikowi Działu Logistyki nieprawidłowości w zakresie przechowywanych zapasów i żądanie ich poprawy15. właściwe zabezpieczenie dokumentów zawierających tajemnicę państwową lub służbową oraz druków ścisłego zarachowania i pieczęci16. zapewnienie właściwego zamknięcia i zabezpieczenia pomieszczeń magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, 2 lata doświadczenia zawodowego, znajomość przepisów gospodarki magazynowej oraz zasad przechowywania sprzętu w magazynie.Obowiązki: 1. prowadzenie magazynów Instytutu (ilościowo-wartościowych oraz ilościowych)2. znajomość i ścisłe przestrzegane przepisów, zarządzeń i wytycznych dotyczących gospodarki magazynowej oraz zasad przechowywania sprzętu w magazynie3. przyjmowanie i wydawanie materiałów i sprzętu na podstawie dokumentów przychodowo-rozchodowych4. prowadzenie rejestrów dokumentów przychodowo-rozchodowych5. prowadzenie ewidencji magazynowej w sposób czytelny, zgodny z obowiązującymi przepisami6. okresowe uzgadnianie z Działem Głównego Księgowego stanów ilościowo-wartościowych środków materialnych znajdujących się w magazynie7. właściwe składowanie materiałów i sprzętu w magazynie, ułożenie według branż, asortymentów i gatunków, sporządzanie wywieszek materiałowych8. przyjmowanie materiałów i sprzętu dostarczanych do magazynu, sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia9. rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem lub kradzieżą oraz utrzymanie porządku i czystości w magazynie10. dobór racjonalnych środków transportu wewnętrznego11. prowadzenie ewidencji ruchu i stanu zapasów oraz innych wymagań ewidencyjnych, rejestrów, wykazów , sprawozdań12. doraźne kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym13. dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy w magazynach14. sygnalizowanie Kierownikowi Działu Logistyki nieprawidłowości w zakresie przechowywanych zapasów i żądanie ich poprawy15. właściwe zabezpieczenie dokumentów zawierających tajemnicę państwową lub służbową oraz druków ścisłego zarachowania i pieczęci16. zapewnienie właściwego zamknięcia i zabezpieczenia pomieszczeń magazynowych. [Zgłoszenia: a.winiarek@wichir.waw.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy