kandydatów

Etat Młodszy informatyk

Firma: Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Ochota miejsce pracy: Warszawa

Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Ochota
Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy informatyk
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 82859

Warunki pracy

  • Praca administracyjno - biurowa,

  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie,

  • Budynek 4-kondygnacyjny (bez windy), konieczność codziennego przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami

Zakres zadań

  • Wspieranie techniczne użytkowników oraz organizowanie szkoleń w zakresie wykorzystywania oprogramowania oraz sprzętu IT eksploatowanego w Wojskowej Komendzie Uzupełnień
  • Aktualizowanie strony internetowej Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz informacji na profilach społecznościowych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrony systemów teleinformatycznych w Wojskowej Komendzie Uzupełnień (konfiguracja komputerów, nadawanie uprawnień)
  • Współprowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego w zakresie wyszczególnionym w dokumentacji bezpieczeństwa teleinformatycznego (dokumentacji administratora sieci)
  • Prowadzenie kontroli eksploatowanych urządzeń i sieci teleinformatycznych w zakresie technicznym oraz legalności użytkowanych programów komputerowych
  • Wymiana danych w systemach teleinformatycznych pomiędzy Terenowymi Organami Administracji Wojskowej i jednostkami nadrzędnymi (import/eksport danych ewidencyjnych)
  • Udział w opracowywaniu wniosków i propozycji dotyczących organizacji systemu łączności, informatyki oraz jego funkcjonowania na czas "P" i osiągania gotowości do podjęcia działań oraz w warunkach zakłóceń na czas "W"

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki
  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji o klauzuli POUFNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa o klauzuli POUFNE.
  • Znajomość: ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, ustawy o ochronie informacji niejawnych,
  • Znajomość budowy i działania sprzętu informatycznego
  • Znajomość sprzętu sieciowego i zagadnień związanych z budową sieci LAN
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu MS OFFICE, w szczególności EXCEL, WORD, w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność posługiwania się językiem HTML
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • lub wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Znajomość systemów CMS
  • Znajomość usług katalogowych MS Active Directory
  • Umiejętność posługiwania się pakietem Corel Draw
  • Komunikatywność
  • Znajomość kompetencji i zadań Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa - Ochota