kandydatów

Etat Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Warszawa

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 72-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej,
  • koordynacja, opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty,
  • gromadzenie danych dotyczących wskaźników techniczno - ekonomicznych robót budowlanych, dostawców oraz cen materiałów budowlanych,
  • aktywny udział w opracowywaniu ofert przetargowych, w tym samodzielna wycena robót budowlanych do wybranych ofert,
  • negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami i kontraktacja robót,
  • kontrola kosztów i budżetów realizacji projektów budowlanych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów,
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej oraz analityczne myślenie,
  • przedsiębiorcza postawa i kreatywność w działaniu,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania wykonania inwestycji budowlanych,
  • doświadczenie kosztorysowe oraz w budowaniu estymacji opłacalności inwestycji dotyczących budownictwa kubaturowego i robót wykończeniowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office oraz CAD,
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
  • praca na miejscu w biurze w Warszawie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do zdobycia uprawnień budowlanych,
  • szeroki zakres świadczeń socjalnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce,
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami