kandydatów

Etat Product Owner

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Product Owner

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1393] D

Zadania:
  • Zapewnienie wizji, celów i kontekstu produktów
  • Zarządzanie budżetem produktów
  • Zbieranie wymagań dla zmian w produktach oraz zarządzanie nimi we współpracy z jednostkami biznesowymi (zarządzanie backlogiem produktów)
  • Koordynacja działań i współpraca z dostawcami oraz z zespołami Biura Informatyki zaangażowanymi w rozwój i utrzymanie produktów
  • Realizacja testów zmian w produktach, w tym tworzenie kryteriów ich akceptacji i scenariuszy testowych
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji i budowanie relacji z interesariuszami
  • Współpraca z innymi Product Ownerami w zakresie dobrych praktyk realizacji zwinnych zmian i utrzymania produktów
  • Merytoryczne wsparcie dla zespołów zaangażowanych w cykl życia produktów
Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w roli Product Owner lub w praktycznej realizacji projektów informatycznych
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je wypełnią
  • Dobra znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Agile)
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na ciągły rozwój zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym
  • Koncentracja na kliencie i budowanie dobrych i silnych relacji z jednostkami biznesowymi
  • Otwartość na współpracę oraz proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę przy realizacji rozmaitych projektów IT w wiodącej firmie budowlanej (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • Możliwość korzystania z karty MyBenefit
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
  • Wynagrodzenie na poziomie 14000 zł brutto na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od zaraz

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."