Etat Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiortswach

Firma: Staff Partners miejsce pracy: Warszawa

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z Administracji państwowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiortswach

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS08

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
I. Główne obowiązki:
  • Weryfikacja wniosków o wpis do Bazy Usług Rozwojowych,
  • Weryfikacja usług rozwojowych publikowanych w Bazie Usług Rozwojowych,
  • Obsługa zgłoszeń dotyczących Bazy Usług Rozwojowych w systemie Redminie,
  • Rozwiązywanie trudnych przypadków zgłoszonych przez Operatorów Podmiotowych Systemów Finansowania
  • Przygotowanie odwołania od negatywnych decyzji dotyczących rejestracji podmiotu w Bazie Usług Rozwojowych.

Wymagania:
II. Wymagania konieczne :
  • Wykształcenie: Wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w pracy min. 1 rok
  • Poziom znajomości zagadnień z zakresu: znajomość przepisów prawa regulujących świadczenie usług rozwojowych
  • Poziom znajomości języka obcego: nie dotyczy
  • Poziom obsługi programów komputerowych: Pakiet MsOffice (poziom bardzo dobry)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na czas określony na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz umiejętności
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia

Oferta pracy tymczasowej

Agencja nr licencji 386