kandydatów

Etat Specjalista ds. Workplace Services

Firma: innogy Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

innogy IT Support jest częścią jednego z największych koncernów energetycznych w Europie. Spółka innogy IT Support odpowiada za wsparcie oraz obsługę procesów IT biznesu działającego na terenie Polski.

Specjalista ds. Workplace Services
Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • koordynacja usługi dla użytkowników (User Services) w dziale Infrastruktura i Bezpieczeństwo IT w obszarach Service Desk, Field Service, Request Fulfilment, Infrastructure backend w ramach międzynarodowego kontraktu poprzez m.in. zarządzenie incydentami, zamówieniami oraz zmianami
  • odpowiadanie za standardy produktów, procesów oraz usług IT świadczonych na rzecz użytkowników w tym zasady nabywania oraz wymiany sprzętu komputerowego, instalacji oprogramowania, zarządzanie uprawnieniami do systemów IT, procesy ITIL w grupowym systemie ServiceNow
  • odpowiadanie za utrzymanie systemu Identity Management
  • ścisła współpraca z Grupą innogy w ramach przynależności do korporacyjnych struktur macierzowych w tym uczestnictwo w warsztatach, raportowanie
  • odpowiadanie za realizację projektów w roli Kierownika Projektów

Nasze wymagania
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w organizacji zatrudniającej powyżej 100 osób
  • znajomość procesów ITIL
  • znajomość ServiceNow na poziomie użytkownika (obsługa podstawowych procesów ITIL, raportowanie) oraz administratora/zaawansowanego użytkownika (wprowadzanie zmian w procesach ITIL, implementacja wniosków na uprawniania do aplikacji, zaawansowane raportowanie)
  • znajomość metodyki zarządzania projektami
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i pisemną
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami
Mile widziane
  • praktyczna znajomość ITIL
  • praktyczna znajomość SQL
  • znajomość języka niemieckiego
#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • kafeterię benefitów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Ponadto dla Ciebie mamy:

sekcje sportowe, opiekę medyczną, pokój relaksu, przejrzysty system rozliczania czasu pracy, konkursy pracownicze