kandydatów

Etat Automatyk

Firma: Drogi i Mosty miejsce pracy: Nasielsk

Ogłoszenie numer: 5396231, z dnia 2021-08-19

Firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk działa od 1985 roku i zajmuje się budową, przebudową, remontami kapitalnymi dróg i mostów, wykonywaniem nawierzchni bitumicznych, nawierzchni z kostki betonowej i kamiennej. Od 2015 posiadamy zakład produkcyjny w Nasielsku , w którym to pod marką BRIX produkujemy szeroką gamę wyrobów betonowych. W związku z prężnym rozwojem Firmy poszukujemy pracowników na różnorodne stanowiska pracy.

Automatyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Nasielsk

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości pracy układów automatyki maszyn produkcyjnych
  • Dobór, wymiana oraz naprawa aparatury kontrolno - pomiarowej oraz elementów automatyki, diagnostyka sterowników PLC (Siemens)
  • Zarządzanie dokumentacją w tym aktualizacja po wprowadzonych zmianach
  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących problemy
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi oraz nadzór nad pracami przez nich wykonywanymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika, elektryka)
  • Doświadczenia w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru automatyki przemysłowej
  • Znajomość oprogramowania i diagnostyki PLC (Siemens)
  • Znajomość elementów wykonawczych automatyki: pneumatyka, hydraulika, napędy elektryczne

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji celów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie