kandydatów

Etat Mobilny Technik Serwisu i Instalacji

Firma: FLIPO ENERGIA miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5416334, z dnia 2021-08-19

FLIPO ENERGIA Sp. z o.o. jest liderem na rynku zasilania gwarantowanego korzystającym z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych wprost z Europy. Specjalistyczna firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje niezawodne systemy zasilania w energię elektryczną, począwszy od dostawy urządzeń, poprzez instalacje dedykowane, aż do serwisu technicznego oraz opieki serwisowej dla wszelkich typów agregatów prądotwórczych w zakresie mocy jednostkowej do 4500kVA oraz dla zasilaczy UPS.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą matką FLIPO-RICHIR mającą swoją siedzibę we Francji, posiadamy dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Mobilny Technik Serwisu i Instalacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac obejmujących instalację, uruchamianie oraz naprawę przemysłowych agregatów prądotwórczych o dużych mocach
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń zasilania awaryjnego
  • interwencje serwisowe
  • wykonywanie przeglądów okresowych (wymiana oleju, filtrów, podzespołów)
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisu (raporty, zestawienia)
  • przygotowywanie zestawień do rozliczeń
  • kontakt z klientami i kontrahentami

Wymagania

  • wykształcenie techniczne; preferowana: automatyka, elektrotechnika, mechanika, budowa maszyn lub pokrewne
  • gotowość do częstej pracy w różnych lokalizacjach
  • doświadczenie w branży zasilania awaryjnego (min 2 lata)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, sumienność oraz rzetelność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zawodowe
  • prywatną opiekę medyczną i karty sportowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-08-2021
Wyświetleń: 167