kandydatów

Etat Project Manager (Premium healthy & lifestyle products)

Firma: LeasingTeam Professional miejsce pracy: Warszawa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Project Manager (Premium healthy & lifestyle products)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0046619
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja całokształtu prac związanych z projektami 360
  • Odpowiedzialność za właściwe przygotowanie, terminowe uruchomienie i zgodne z założeniami przeprowadzenie akcji
  • Tworzenie harmonogramów projektowych
  • Odpowiedzialność za realizację celów kampanii
  • Planowanie pracy w cyklu miesięcznym oraz bieżąca aktualizacja stanu realizacji projektów
  • Przygotowywanie podsumowań prowadzonych działań po zakończeniu kampanii
  • Raportowanie
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem
Oczekiwania:
  • Minimum 3-lata doświadczenia na podobnym stanowisku (samodzielne zarządzanie projektami)
  • Ugruntowana wiedza z zakresu digital marketingu
  • Sprawne korzystanie z Slack, Basecamp, Asana etc.
  • Doświadczenie zarządzania projektami w agencji reklamowej, marketingu digitalowego, domu mediowego etc.
  • Doświadczenie w zarządzanie zespołem
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania wieloma projektami równocześnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży marek premium, beauty, tekstylia etc.
  • Otwartość do pracy na niepełny etat
  • Otwartość do pracy w modelu hybrydowym lub HO
Oferta:
  • Współpracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy
  • Zatrudnienie na B2B
  • Wszystkie narzędzia pracy ( laptop, telefon , software)
  • Praca w najszybciej rozwijającej się marce w swojej kategorii (healthy lifestyle, beauty, premium)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl