kandydatów

Etat Specjalista ds. pracowniczych (0,75 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. pracowniczych (0,75 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09914
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie akt osobowych- sporządzanie umów o pracę - sporządzanie, wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia- prowadzenie spraw kadrowych pracowników - przygotowywanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników- ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej- ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich- rozliczanie pracowników z wykorzystanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych, itp. stosownie do przepisów Kodeksu Pracy - wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy na wniosek pracownika - prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników, kontrola ich aktualności i nadzór nad dopuszczeniem pracownika do pracy - prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i p./poż. pracowników oraz kontrola ich aktualności- sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS i SIO - prowadzenie i obsługa kadrowa PPK, ZFŚS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy działów kadr
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, wymaganie doświadczenie na podobnym stanowisku, pożądana znajomość karty nauczyciela. Ogólne obowiązki pracownika wynikające z zakresu czynności:- prowadzenie akt osobowych- sporządzanie umów o pracę - sporządzanie, wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudnienia- prowadzenie spraw kadrowych pracowników - przygotowywanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników- ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej- ewidencjonowanie urlopów i zwolnień lekarskich- rozliczanie pracowników z wykorzystanych dni urlopów wypoczynkowych oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych, itp. stosownie do przepisów Kodeksu Pracy - wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy na wniosek pracownika - prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników, kontrola ich aktualności i nadzór nad dopuszczeniem pracownika do pracy - prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i p./poż. pracowników oraz kontrola ich aktualności- sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS i SIO - prowadzenie i obsługa kadrowa PPK, ZFŚS [Zgłoszenia: d.dynowska@bacewicz.edu.pl, 22 662 00 24]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 097,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy