kandydatów

Etat Specjalista (nr ref. 177/tp/21)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista (nr ref. 177/tp/21)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/09958
OBOWIĄZKI:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi: - planowanie zadań inwestycyjnych na podstawie wniosków DOM-ów i nadzorowanie ich realizacji,- współpraca z DOM-ami obejmująca ustalenie zakresów, przygotowanie założeń projektowych oraz rozwiązań technicznych inwestycji,- analizowanie pod względem technicznym wniosków dot. zadań inwestycyjnych, w tym wyjściowych materiałów obejmujących oceny techniczne stanu istniejącego oraz proponowanych rozwiązań,- weryfikacja kosztorysów inwestorskich inwestycji,udział w naradach oraz referowanie Dyrekcji ZGN i kierownikowi Działu realizacji harmonogramu inwestycji, - opracowanie i prowadzenie sprawozdawczości oraz korespondencji w zakresie inwestycji,archiwizacja dokumentacji w prowadzonej tematyce,- uczestnictwo w ocenie wykonywanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz ocena jej przydatności,- współpraca z DOM-ami oraz prowadzenie korespondencji w zakresie pustostanów - wymagających zadań inwestycyjnych,- uczestnictwo w czynnościach udzielania zamówień publicznych,- udział w rozpatrywaniu interwencyjnych spraw technicznych w zakresie robót budowlanych,- załatwianie korespondencji z Urzędem Dzielnicy Mokotów i innymi instytucjami,- przygotowanie oraz sprawdzanie materiałów przetargowych na opracowanie dokumentacji oraz wykonanie robót w branży budowlanej,- opiniowanie wniosków, założeń i dokumentacji dot. przebudów, nadbudów i adaptacji,- bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów i zarządzeń związanych z procedurą realizacji inwestycji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Program Norma Pro
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi: - planowanie zadań inwestycyjnych na podstawie wniosków DOM-ów i nadzorowanie ich realizacji,- współpraca z DOM-ami obejmująca ustalenie zakresów, przygotowanie założeń projektowych oraz rozwiązań technicznych inwestycji,- analizowanie pod względem technicznym wniosków dot. zadań inwestycyjnych, w tym wyjściowych materiałów obejmujących oceny techniczne stanu istniejącego oraz proponowanych rozwiązań,- weryfikacja kosztorysów inwestorskich inwestycji,udział w naradach oraz referowanie Dyrekcji ZGN i kierownikowi Działu realizacji harmonogramu inwestycji, - opracowanie i prowadzenie sprawozdawczości oraz korespondencji w zakresie inwestycji,archiwizacja dokumentacji w prowadzonej tematyce,- uczestnictwo w ocenie wykonywanej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz ocena jej przydatności,- współpraca z DOM-ami oraz prowadzenie korespondencji w zakresie pustostanów - wymagających zadań inwestycyjnych,- uczestnictwo w czynnościach udzielania zamówień publicznych,- udział w rozpatrywaniu interwencyjnych spraw technicznych w zakresie robót budowlanych,- załatwianie korespondencji z Urzędem Dzielnicy Mokotów i innymi instytucjami,- przygotowanie oraz sprawdzanie materiałów przetargowych na opracowanie dokumentacji oraz wykonanie robót w branży budowlanej,- opiniowanie wniosków, założeń i dokumentacji dot. przebudów, nadbudów i adaptacji,- bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów i zarządzeń związanych z procedurą realizacji inwestycji.Wymagania niezbędne: - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2019 r., poz. 1282),- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,- wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowlanym lub sanitarnym lub elektrycznym,- znajomość regulacji prawnych w zakresie: Prawo budowlane, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Ustawa o własności lokali, Prawo zamówień publicznych, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Rozporządzenia pochodne do w/w ustaw, normy,- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, - staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 5 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem.Wymagania dodatkowe: - wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym lub sanitarnym lub elektrycznym,- uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno- budowlanej,- znajomość programu kosztorysowania - NORMA.[Pełna treść oferty: http://www.zgnmokotow.waw.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=54&Itemid=128]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy