kandydatów

Etat Menager gminnej strefy rozwoju w gminie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Menager gminnej strefy rozwoju w gminie
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0301
OBOWIĄZKI:

Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1. Wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów. 2. Wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju. 3. Obsługa zadań placówki Akademickiego Biura karier planowanej do utworzenia na terenie gminy. 4. Zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze. 5. Promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wymagania inne:

wykształcenie średnie z maturą

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy