kandydatów

Etat Fryzjer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Fryzjer
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/0386
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z życzeniami klientów wykonuje zabiegi fryzjerskie, takie jak: golenie i strzyżenie włosów i zarostu, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, trwała ondulacja, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów, za pomocą różnorodnych narzędzi z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz materiałów fryzjerskich. Inne zadania pokrewne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Dyplom potwierdzający wykształcenie zawodowo - techniczne w zawodzie fryzjer.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim