kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Elektromonter
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0503
OBOWIĄZKI:
Bieżące utrzymywanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów, z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy.1. Przeprowadzanie przeglądów obiektów budowlanych.2. Inicjowanie przeprowadzanych przez podmioty zewnętrzne przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji.3. Dokonywanie odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowlanych.4. Inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki.5. Przeprowadzanie konserwacji budynków, budowli i wyposażenia.6. Usuwanie awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia.7. Prowadzenie przeglądów, konserwacji instalacji i urządzeń zainstalowanych w budynkach i budowlach oraz sieci.8. Sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczjących możliwości pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji

Wymagania inne:

Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 1kV, w tym obługa agregatów i pomiary elektryczne oraz dozoru.Umiejętność komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów.Mile widziane: świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji do 15kV bez ograniczeń.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 127 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie