kandydatów

Etat Instruktor szkolenia zawodowego – fryzjer w jaciążku

Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów miejsce pracy: Warszawa

Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów
Instruktor szkolenia zawodowego – fryzjer w jaciążku
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: 21/8/2021
OBOWIĄZKI:
realizacja programu praktycznej nauki zawodu w oparciu o szczegółowe wytyczne; prowadzenie dziennika praktycznej nauki zawodu i listy obecności uczestników; ocenianie realizacji programu przez poszczególnych uczestników; ścisła współpraca z wychowawcami grup ;dbanie o powierzone mienie, ścisłe nadzorowanie przestrzegania przez uczestników przepisów BHP i PPOŻ na stanowisku pracy;dbanie o czystość pomieszczeń warsztatowych i stanowisk pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane kwalifikacje:ˇ Uzyskany tytuł mistrzowski w zawodzie fryzjer,ˇ Ukończony kurs pedagogiczny przygotowujący do pracy w charakterze instruktora praktycznej nauki zawodu,ˇ Doświadczenie zawodowe. Dodatkowymi atutami będą: Wiedza zawodowa, Wysoka kultura osobista, Komunikatywność, Umiejętności pracy w grupie, Dobra organizacja pracy, Systematyczność i samodzielność, Terminowość i sumienność.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów