kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0811
OBOWIĄZKI:

Umiejętność obsługi komputera, drukarek kopiujących identyfikatory dla pracowników, drukarek skanujących dokumenty, sprawna obsługa faxu, telefonów. Znajomość rynku pracy na Ukrainie oraz na rynku wschodnim. Umiejętność pracy pod presją, szybkie działanie. Pomoc w pracach kadrowo-płacowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: programy kadrowo-płacowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

umiejętności obsługi drukarek kopiujących identyfikatory dla pracowników, faxu

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku