kandydatów

Etat Specjalista w Wydziale Zamówień Publicznych

Firma: Transportowy Dozór Techniczny miejsce pracy: Warszawa

TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY

zatrudni pracownika na stanowisko

Specjalista w Wydziale Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Analiza i weryfikacja wniosków komórek organizacyjnych o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pod względem zgodności z obowiązującą procedurą w szczególności pod kątem kompletności wniosku, badanie opisu przedmiotu zamówienia pod kątem zgodności z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz z planem zamówień publicznych
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi oraz wewnętrznym regulaminem udzielania zamówień publicznych
  • Uczestniczenie w pracach komisji przetargowych i bezprzetargowych
  • Publikacja ogłoszeń, postępowań dotyczących zamówień publicznych
  • Sporządzanie, przechowywanie i przekazywanie do archiwizacji dokumentacji z postępowań o zamówienie publiczne
  • Sporządzanie projektów pism do wykonawców oraz przygotowywanie dokumentów wynikających z procedur odwoławczych
  • Koordynacja i kontrola czynności związanych z zawarciem umowy z wybranym wykonawcą, w tym dokonywanie weryfikacji z projektem umowy przed przedłożeniem do akceptacji radcy prawnemu
  • Kontrola poprawności innych dokumentów przygotowywanych w związku z zamówieniami publicznymi w ramach pracy w komisjach przetargowych
  • Opracowywanie analiz, prowadzenie rejestrów, ocen i informacji dotyczących powierzonych zadań, związanych z prowadzonymi postępowaniami o zamówienie publiczne
  • Świadczenie pomocy merytorycznej przy przeprowadzaniu postępowań o zamówienie publiczne oraz w zakresie obowiązujących procedur ustawowych i wewnętrznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Studia/szkolenia/kursy z zakresu zamówień publicznych oraz elektronizacji
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego przy udzielaniu zamówień publicznych, w tym co najmniej  4 lata w obszarze specjalizacji stanowiska po stronie Zamawiającego zobowiązanego do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej przy realizowaniu wielu tematów
  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • Sumienność, odpowiedzialność, systematyczność, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę w jednostce działającej w wielu organizacjach europejskich
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Pakiet socjalny