Etat Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Startupów

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5446208, z dnia 2021-08-24

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Specjalista / Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Startupów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: S/SS/DRS/08/21

Opis stanowiska

Wdrażanie projektów startupów w ramach programu Rozwój startupów w Polsce Wschodniej (1.1.2 POPW), w szczególności:

  • weryfikacja i rekomendowanie wniosków o płatność;
  • weryfikacja i zatwierdzanie zmian w umowach o dofinansowanie projektów;
  • przygotowywanie interpretacji i wyjaśnień dotyczących zakresu wdrażanego poddziałania;
  • planowanie i sprawozdawczość;
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentów programowych oraz procedur w zakresie realizacji umów z beneficjentami;
  • współpraca z Departamentem Kontroli w zakresie procesów dotyczących obszaru tematycznego Sekcji;
  • zapewnienie prawidłowości danych wprowadzanych do systemów informatycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe: min. rok dla Specjalisty; min. 3 lata dla Starszego Specjalisty;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu zasad finansowania projektów w ramach Programów operacyjnych 2014-2020;
  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Umiejętność analizy dokumentów o charakterze prawnym;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • Samodzielność w realizacji zadań.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe pracy w Instytucji Zarządzającej, Pośredniczącej lub Wdrażającej programy współfinansowane z funduszy UE w zakresie podobnym do wykonywanej pracy;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu ustawy: Prawo Zamówień Publicznych;
  • Bardzo dobra znajomość wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi systemu SL2014-2020;
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego.