kandydatów

Etat Fryzjerka / Fryzjer Damski

Firma: BEAUTY STUDIO Izabela Bombalicka miejsce pracy: Płock

Ogłoszenie numer: 5439809, z dnia 2021-08-24

BEAUTY STUDIO Izabela Bombalicka

Lokal Bs Beauty Studio w Płocku jest urządzony i wyposażony w wyjątkowym, luksusowym klimacie.

W budynku znajduje się również BarberShop oraz Salon Kosmetyczny.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Płocku przy ul. Sikorskiego 14

Fryzjerka / Fryzjer Damski

Miejsce pracy: mazowieckie / Płock

Opis stanowiska

Poszukujemy Fryzjerki lub Fryzjera damskiego z pasją i chęcią rozwoju osobistego!

Wymagania

Wymagamy typowo fryzjerskich umiejętności i doświadczenia w koloryzacji, upięciach okolicznościowych, pielęgnacji i strzyżeniach damskich.

Mile widziane zaangażowanie, dobry kontakt z klientem oraz umiejętność planowania i organizowania własnego czasu pracy.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w zakresie fryzjerstwa poprzez szkolenia na koszt firmy,
  • rozwój zawodowy,
  • dobre warunki pracy w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-08-2021
Wyświetleń: 181