kandydatów

Etat Inspektor ochrony gmachu

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor ochrony gmachu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10111
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia w budynku Teatru- podejmowanie dyżuru w określonym czasie na wyznaczonym stanowisku- znajomość i stosowanie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa- sygnalizowanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia- doraźna obsługa recepcyjna- współpraca z innymi pracownikami Teatru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy ochrony osób i mienia (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Zgłoszenia: wykształcenie zawodowe, pożądana niekaralność (będzie weryfikowana na etapie zatrudniania), 1 rok doświadczenia zawodowego, sprawność fizyczna.Obowiązki:- zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia w budynku Teatru- podejmowanie dyżuru w określonym czasie na wyznaczonym stanowisku- znajomość i stosowanie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa- sygnalizowanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia- doraźna obsługa recepcyjna- współpraca z innymi pracownikami Teatru. Praca w systemie 8 i 12 godzinnym według grafiku w następujących przedziałach czasu: 7:00-15:00, 8:00-16:00, 15:00-23:00.[Zgłoszenia: rekrutacja@teatrwielki.pl, 22 692 02 93]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy