kandydatów

Etat Dekarz/arborysta

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dekarz/arborysta
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10158
OBOWIĄZKI:
- dekarstwo (pełen zakres od napraw dachów po wymianę pokryć dachowych jak i projektów )- arborystyka ( pielęgnacja drzew, podcinka i wycinka drzew metoda alpinistyczną) - projektowanie i tworzenie ogrodów w pełnym zakresie - ogólne usługi wysokościowe z dostępem linowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz* (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 4)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, uprawnienia do pracy na wysokości, 14 miesięcy doświadczenia zawodowego, samodzielność, gotowość do nauki, punktualność. Obowiązki:- dekarstwo (pełen zakres od napraw dachów po wymianę pokryć dachowych jak i projektów )- arborystyka ( pielęgnacja drzew, podcinka i wycinka drzew metoda alpinistyczną) - projektowanie i tworzenie ogrodów w pełnym zakresie - ogólne usługi wysokościowe z dostępem linowym *Wynagrodzenie do negocjacji plus szkolenia, ubezpieczenie prywatne na życie i medyczne, specjalistyczny sprzęt oraz profesjonalna odzież **Praca na terenie: Otwocka, Karczewa, Józefowa, Wiązowna, Warszawa/Wawer i okoliczne miejscowości.[Zgłoszenia: 733 222 192]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy