kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji magazynowej

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do jednego z naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy osoby

na stanowisko:

Specjalista ds. administracji magazynowej
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie danych oraz generowanie dokumentów magazynowych z obsługiwanego systemu w zakresie poprawnego przyjęcia dostaw, przygotowania wysyłek czy wydania towaru z magazynu,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji i rejestrów oraz przygotowywanie raportów dotyczących gospodarki magazynowej,
  • aktywne uczestnictwo w programach usprawnień redukujących straty oraz innych podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarze magazynu,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • uczestnictwo i inicjowanie inwentaryzacji wewnętrznych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu transportu (zamawianie przewozów, rozliczanie faktur itp.).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,
  • doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie.