kandydatów

Etat Area Product Owner (aplikacja Play24)

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Warszawa
Area Product Owner (aplikacja Play24)

Opis stanowiska:

Wzmocnij nasz 50 osobowy zespół i miej swój udział w rozwijaniu platformy Play24 w największej sieci telekomunikacyjnej w Polsce.

Czym jest Play24?

Play24 to centrum dowodzenia naszych klientów. Platforma umożliwia samodzielne wykonanie najważniejszych aktywności, takich jak płatność za fakturę, doładowanie konta, kontrola kosztów czy dokupienie dodatkowych pakietów i usług. Z Play24 aktywnie korzysta już ponad 5 milionów użytkowników. Aplikacja dostępna jest w Google Play i App Store oraz pod adresem www.play.pl/play24/

Jak pracujemy?

Pracujemy w metodyce SCRUM. Tworzymy multidyscyplinarny zespół, do którego włączamy zewnętrznych partnerów technologicznych. Nasz team to: projektanci, programiści oraz eksperci reprezentujący różne obszary firmy. Wszyscy kładziemy nacisk na użyteczność i prostotę projektowanych przez nas rozwiązań.

Jakie zadania Cię czekają?
  • Ścisła współpraca z Product Ownerem w celu wyznaczania kierunku rozwoju produktu
  • Koordynacja prac przy wytwarzaniu nowych funkcji oraz współpraca z projektantami UX & UI, programistami i przedstawicielami innych obszarów firmy (m. in: IT, Marketing, Sprzedaż, Obsługa Klienta, Dział Prawny)
  • Terminowa i jakościowa implementacja określonych funkcji produktu od etapu koncepcji do wdrożenia
  • Analizowanie potrzeb biznesowych i projektowanych rozwiązań pod kątem luk w procesach oraz zapewnienie najlepszego user experience
  • Tworzenie specyfikacji wymagań i kryteriów akceptacji oraz odbiór wdrożonych rozwiązań przygotowanych przez developerów
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz doświadczenie w pracy nad rozwojem aplikacji mobilnych lub stron www
  • Wiesz jak przygotować szczegółowe wymagania – jesteś skrupulatny i nic nie umknie Twojej uwadze
  • Potrafisz analizować procesy oraz zaprojektowane rozwiązania pod kątem ograniczeń oraz trudności w implementacji
  • Lubisz rozwiązywać problemy, a stwierdzenie “nie da się” jest Ci obce - tak! szukamy ludzi z energią, nastawionych na realizację celów
  • Cechuje Cię otwartość i samodzielność - wiesz, z kim porozmawiać i jak dotrzeć do informacji
  • Nowe technologie i user experience to Twoja pasja - poszerzasz wiedzę, szukasz inspiracji, znasz aktualne trendy w projektowaniu rozwiązań mobilnych
Korzyści dla Ciebie
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projeky, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Tyt i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
„Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Taśmowa 7 (dalej „P4”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.play.pl/oi/w