kandydatów

Etat Kierownik Działu Rozwoju Systemów IT

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W Medicover technologia spotyka się z nowoczesną medycyną. Na co dzień dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, a pomagają nam w tym innowacyjne rozwiązania. Obecnie poszukujemy osoby, która stanie na czele zespołu w roli Kierownika Działu Rozwoju Systemów IT.

Kierownik Działu Rozwoju Systemów IT
Miejsce pracy: Warszawa

al. Jerozolimskie 96

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Zarządzanie zespołem architektów systemowych, projektantów, programistów, UI/UX designerów (w sumie 35 specjalistów)
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu, w tym planowanie zaangażowania członków zespołów w realizowane projekty, nadzorowanie realizacji prac, rozliczanie płatności współpracowników
  • Prowadzenie rekrutacji, budowanie zespołu, poszerzenie kompetencji podległych osób
  • Zarządzanie standardami wytwarzania oprogramowania, nadzór nad repozytorium kodu, repozytorium architektury systemowej w EA - w ramach obszaru systemowego
  • We współpracy z zespołami biznesowymi i pozostałymi zespołami IT planowanie agendy projektowej organizacji, monitorowanie zaangażowania i potrzebnych kompetencji IT
  • Udzielanie konsultacji i wspieranie pozostałych ról procesu wytwarzania oprogramowania w opiniowaniu zakresu inicjatywy, określeniu listy modyfikowanych systemów, założeń realizacyjnych, kosztów i zakresu projektu
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad efektami i produktami prac
  • Współpraca z dostawcami i poddostawcami oprogramowania
  • Udział w tworzeniu strategii IT, architektury korporacyjnej
  • Konsultacje techniczne/architektoniczne/biznesowe
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe związane z IT
  • Doświadczenie zawodowe jako lider zespołu IT (co najmniej 3 lata)
  • Doświadczenie w obszarze wytwarzania oprogramowania jako programista lub architekt systemowy (min. 3 lata)
  • Umiejętność programowania i zarządzania zespołem wytwarzającym oprogramowanie
  • Znajomość praktyk rynkowych w zakresie wytwarzania oprogramowania i standardów/procesów IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Samodzielność, zorientowanie na cele
  • Umiejętności planowania
  • Doświadczenie w szacowaniu czasochłonności i kosztochłonności zadań
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie NNW
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover