kandydatów

Etat E-commerce Marketing Manager

Firma: Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Warszawa

Jeśli chcesz się rozwijać, jesteś pełną energii osobą otwartą na nowe wdrożenia - ta oferta jest dla Ciebie!

Firma Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k., jeden z europejskich liderów branży, produkująca od ponad 20 lat słodycze reklamowe, poszukuje do Działu Produkcji:

E-commerce Marketing Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Rozwój sprzedaży internetowej dla klientów detalicznych oraz B2B
  • Rozwój sprzedaży i kampanii promocyjnych w Marketplace’ach, w tym bezpośrednia współpraca z partnerami oraz pozyskiwanie nowych kanałów dystrybucji
  • Współpraca przy rozbudowie platformy e-commerce
  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii w kanale eCommerce
  • Budowa i zarządzanie harmonogramem email marketingu, powiększanie bazy zarejestrowanych klientów
  • Bieżące poszukiwanie i dostarczanie biznesowi optymalnych rozwiązań technologicznych i procesowych
  • Efektywne pozyskiwanie ruchu do sklepu, w tym ze źródeł social
  • Zarządzanie zawartością powierzonych stron i profili w zakresie: marketingu, asortymentu, polityki cenowej oraz dbania o poprawne funkcjonowanie portali
  • Przygotowywanie – we współpracy z Działem Marketingu i agencjami - kreacji promocyjnych umieszczanych na stronach oraz w innych kanałach reklamowych, kontrola spójności wizualnej komunikacji sklepu we wszystkich kanałach
  • Zarządzanie obszarem social media w kontekście budowania społeczności; aktywne i sprawne moderowanie społeczności w tym monitorowanie opinii oraz angażowanie odbiorców
  • Monitorowanie działań SEO i aktualnych pozycji sklepów
  • Rozwój sklepu internetowego w zakresie optymalizacji UX
  • Współpraca z agencjami, przygotowywanie kampanii (SEO & SEM)
  • Współpraca z freelancerami, agencjami marketingowymi, influencerami w zakresie realizacji działań w ramach strategii marketingowej
  • Pomiar i analiza skuteczności prowadzonych działań, analiza rynku oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz wyników sprzedaży oraz efektywności działań marketingowych.
Nasze wymagania
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze online marketingu
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem e-commerce, digital marketingu, content marketingu oraz marketing automation
  • Wykształcenie z zakresu marketingu, ekonomii lub kierunków pokrewnych
  • Zdolności analityczne oraz doświadczenie w tworzeniu i analizie raportów liczbowych, umiejętność wyciągania wniosków z danych i rekomendowania rozwiązania
  • Orientacja na sprzedaż i motywacja do realizacji wyników sprzedażowych
  • Doświadczenie w dynamicznym budowaniu ruchu do sklepu internetowego
  • Umiejętność pracy zespołowej, doświadczenie w koordynowaniu pracy innych osób (bezpośrednio raportujących i współpracujących)
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • Kreatywne myślenie, poszukiwanie niestandardowych rozwiązań i działań
  • Praktyczna znajomość specyfiki i trendów handlu online
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce,
  • Znajomości i umiejętności wykorzystania narzędzi Google Analytics, Google AdWords, Google Trends, Facebook Ads, mechanizmów SEO/SEM oraz mediów społecznościowych

To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa b2b lub umowa o pracę)
  • Praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole o niekorporacyjnym charakterze
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesny budynku produkcyjno-biurowym
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisku, szkolenia produktowe, rozwój zawodowy dzięki wsparciu doświadczonego marketing managera oraz szkoleniom wewnętrznym
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Imprezy integracyjne
  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe
  • Prezenty jubileuszowe
  • Bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Parking rowerowy i duży, nowoczesny parking samochodowy.