kandydatów

Etat Asystentka w biurze Nieruchomości

Firma: Gata House miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5459225, z dnia 2021-08-25

Firma Gata House zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości w Warszawie
i okolicach Warszawy.

Firma działa na rynku nieruchomości od wielu lat i z racji położenia siedziby posiada szeroką gamę nieruchomości znajdujących się na Mokotowie oraz Śródmieściu.

Asystentka w biurze Nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • utrzymywanie porządku w dokumentacji znajdującej się w biurze,
  • utrzymywanie porządku w bazie nieruchomości,
  • dbałość o jakość ofert nieruchomości w systemie,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji do transakcji,
  • pomoc przy sporządzaniu umów najmu,
  • w razie potrzeby gotowość do prezentacji nieruchomości ,wydania lokalu itp.

Wymagania

  • pracowitość i systematyczność,
  • komunikatywność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra prezencja,
  • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • profesjonalny program do obsługi ofert nieruchomości online
  • miłą atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-08-2021
Wyświetleń: 174