kandydatów

Etat Pracownik administracyjno-biurowy

Firma: EnerGaia Consulting Sp. z.o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5459237, z dnia 2021-08-25

EnerGaia Consulting Sp. z.o.o

Firma EnerGaia Consulting Sp.z.o.o , zajmująca się handlem międzynarodowym produktami przemysłowymi,budowlanymi.

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • sprawdzanie kompletności dokumentacji celnej,wysyłanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do odprawy towaru, wystawianie ich oraz wykonywanie wszystkich czynności związanych z odprawą oraz dostawą towaru.
  • sporządzanie raportów
  • kontakt z zewnętrznymi firmami outsourcingowymi (agencje celne)
  • przygotowywanie dokumentów księgowych (wydrukowanie faktur,dokumentów celnych i innych-wysyłka do Księgowej)
  • kontakt z dostawcami
  • poszukiwanie oraz zamawianie transportu
  • dbanie o porządek i wizerunek biura
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • współpraca z działem księgowym oraz kadrowym

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego (mile widziany również włoski)
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • punktualność, elastyczność

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • procent od sprzedaży

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-08-2021
Wyświetleń: 156