kandydatów

Etat Spedytor Frachtu Morskiego

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spedytor Frachtu Morskiego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0047992
Zakres obowiązków:
  • Organizowanie procesów transportu morskiego;
  • Obsługa kluczowych Klientów (przesyłki FCL i LCL)
  • Współpraca z klientami, podwykonawcami i partnerami;
  • Odpowiadanie na zapytania związane z ofertą firmy;
  • Wystawianie faktur, kontrola płatności, działania windykacyjne.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora frachtu morskiego - minimum 2 lata;
  • Znajomość zagadnień i dokumentów związanych z transportem morskim;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Średnie lub wyższe wykształcenie;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy.
Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowe benefity: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lekcje języka angielskiego, prezenty świąteczne, spotkania integracyjne, owocowe dni).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl