kandydatów

Etat Doradca handlowy

Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

EWT Automotive Polska Sp.z o.o. Autoryzowany Dealer i Serwis Pojazdów Użytkowych Mercedes-Benz poszukuje pracowników na stanowisko:

Doradca handlowy
Miejsce pracy: Płock

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery,

Chcesz pracować u jednego z największych dealerów marki Mercedes-Benz Trucks,

Masz doświadczenie i szukasz nowych wyzwań

Oto Twoje zadania:
  • Wzmocnienie pozycji marki EWT Automotive na powierzonym obszarze działania
  • Oferowanie najnowszych pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych z lokalnymi przewoźnikami i użytkownikami pojazdów ciężarowych
  • Determinacja do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych i wizerunkowych
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie zdobyte w sprzedaży (mile widziane doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej na analogicznym stanowisku)
  • wysoka motywacja do osiągania kolejnych celów sprzedażowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • brak obaw przed trudnymi pytaniami klientów
  • wytrwałość i zaangażowanie
  • praca z systemami CRM
  • prawo jazdy - kategorii C/CE jest dodatkowym atutem
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę oraz system wynagrodzenia nagradzający osiągane wyniki
  • narzędzia pracy : samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • świadczenia ZFŚS
  • dostęp do pakietów sportowych
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie