kandydatów

Etat Pacownik magazynu

Firma: Garmond Press S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5474560, z dnia 2021-08-27

Garmond Press

to jeden z największych dystrybutorów prasy i książek w Polsce.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 30 lat.
Codziennie dostarczamy prasę na terenie całego kraju, w tym do największych detalicznych sieci handlowych, firm, urzędów i instytucji.

W naszej ofercie posiadamy ponad 5 000 tytułów prasowych i wydawnictw książkowych.

Pacownik magazynu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przeliczanie egzemplarzy gazet
  • Kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Nadział tytułów prasowych

Wymagania

  • Dyspozycyjność (gotowość podjęcia pracy w trybie nocnym)
  • Sumienność, dokładność
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Stałe i pewne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole