kandydatów

Etat Główna księgowa

Firma: Rekrutacja pracowników Anna Cichocka miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 5476079, z dnia 2021-08-27

Obecnie poszukuję Głównej Księgowej do firmy z branży FMCG.

Główna księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań
  • prowadzenie pełnej księgowości
  • sporządzanie i składanie deklaracji oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej: CIT, PIT, VAT i innych przewidzianych prawem (sprawozdania bankowe, GUS, NBP itp.)
  • przygotowywanie płatności wobec banku i innych instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, banki
  • prowadzenie płac i kadr
  • zarządzanie zespołem
  • raporty finansowe i kontrolingowe dla Zarządu

Wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego, w tym spółek kaptiałowych
  • dobra znajomość zasad rachunkowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego
  • umiejętność analizy dokumentów pod kątem zagrożeń podatkowych
  • dobra znajomość obsługi Excela
  • dokładność, rzetelność i systematyczność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub opcjonalnie B2B (decyzja kandydata)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie z przyjazną atmosferą pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych jest firma Rekrutacja pracowników Anna Cichocka z siedzibą w Orzeszu.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-08-2021
Wyświetleń: 139