Etat Junior Team Leader zespołu Call Center z językiem włoskim

Firma: HomeGlobal miejsce pracy: Warszawa

Junior Team Leader zespołu Call Center z językiem włoskim
Miejsce pracy: Warszawa

 Czym będziesz się zajmować:

  • Analizą sytuacji bieżącej i wyników na poszczególnych liniach biznesowych oraz podejmowaniem działań adekwatnych do wyników analiz oraz postawionych celów
  • Motywowaniem zespołu oraz stałym dążeniem do podnoszenia wyników na poziomie jakościowym i ilościowym
  • Administrowaniem harmonogramem wykonywania zadań przez Konsultantów
  • Podział zadań między Konsultantów
  • Bieżącym wsparcie merytoryczne Konsultantów oraz weryfikowanie poziomu realizacji zadań
  • Raportowaniem poziomu realizacji powierzonych zadań
  • Tworzeniem własnych rozwiązań mających na celu poprawę efektywności

Wymagania:

  • Znajomość języka włoskiego i polskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Call Center
  • Umiejętność pozytywnego motywowania zespołu
  • Co najmniej dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Otwartość, proaktywność, poczucie humoru

W zamian za Twoje zaangażowanie w wykonywane zadania oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i wiele wyzwań;
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy godzinowej i wysokiej premii zadaniowej;
  • Możliwość awansu;
  • Stabilne warunki współpracy- umowę podpisujesz już pierwszego dnia szkolenia
  • Elastyczne godziny współpracy;
  • Współpracę z zespołem różnorodnym pod względem kulturowym oraz językowym;
  • Możliwość kreowania  nowych rozwiązań w ramach zarządzanego obszaru;
  • Dodatkowe świadczenia (karta multisport, prywatna opieka medyczna);
  • Przyjazną atmosferę, dynamiczne środowisko.