Etat Specjalista / Specjalistka ds. administracji i marketingu

Firma: EBS Spółka Akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Grupa EBS S.A. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. administracji i marketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów
  • Obsługa korespondencji oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
    i informacji w firmie
  • Weryfikacja działań z zakresu social media we współpracy z agencją reklamową
  • Współpraca z agencjami marketingowymi, grafikami i drukarniami - zarządzanie logistyką materiałów marketingowych
  • Aktualizacja materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku łączącym pracę w administracji biurowej z marketingiem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Nastawienie na współpracę, komunikatywność
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę w energicznym zespole
  • Zatrudnienia w oparciu umowy o pracę