kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wyszkowie miejsce pracy: Wyszków

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wyszkowie
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Wyszków
Ogłoszenie o naborze Nr 83567

Warunki pracy

1. Praca w siedzibie inspektoratu, wykonywana w pozycji siedzącej, obsługa interesantów na miejscu i udzielanie informacji telefonicznie, przygotowywawanie projektów pism.

2. Praca z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń biurowych.

3. Czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.

4. Budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

5. Warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac, lecz nie są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo: brak windy, drzwi o odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowanej toalety w poziomie I pierwszego piętra w miejscu wykonywanej pracy

Zakres zadań

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników: sporządzanie umów o pracę, aneksów do umów, dokumentów rozwiązujących stosunek pracy, świadectw pracy
  • Pełna obsługa zleceniobiorców : sporządzanie umów zleceń, kwalifikowanie do ubezpieczeń społecznych
  • Obsługa Płatnika w zakresie dokumentów zgłoszeniowych
  • Rozliczanie czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, godziny nadliczbowe)
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy ( umowy o pracę i umowy cywilno-prawne)
  • Prowadzenie kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych
  • Opracowywanie i sporządzanie raportów oraz rozliczeń wymaganych przez: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Główny Urząd Statystyczny
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Obsługa procesu PPK
  • Prowadzenie spraw związanych z finansowaniem działalności z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu i przechowywania dokumentów, zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz instrukcją w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych
  • Archiwizacja wytworzonej dokumentacji
  • Przetwarzanie danych osobowych w zakresie i w celu niezbędnym do realizacji obowiązków służbowych
  • Pełna znajomość przepisów prawa niezbędnych do realizacji zadań na zajmowanych stanowisku

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe preferowane kierunki z zakresu prawa pracy, administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w dziale kadr
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu : ustawy o służbie cywilnej, ustawy o pracownikach urzędów państwowych, postępowania administracyjnego, wynagradzania pracowników administracji rządowej oraz rozporządzenie w sprawie określenia stanowisk urzędniczych, wymaganych kwalifikacji zawodowych, stopni służbowych urzędników służby cywilnej, mnożników do ustalania wynagrodzenia oraz szczegółowych zasad ustalania i wypłacania innych świadczeń przysługujących członkom korpusu służby cywilnej, prawa cywilnego, podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej, jednolitego wykazu akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Umiejętność pracy na oprogramowaniu biurowym Microsoft Office
  • Umiejętność obsługi Internetu i urządzeń biurowych
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Systematyczność
  • Sumienność
  • Rzetelność
  • Odpowiedzialność