kandydatów

Etat Administrator nieruchomości

Firma: Juma spółka jawna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5488073, z dnia 2021-08-30

Jesteśmy właścicielem i jednocześnie zarządcą biurowców na warszawskiej Woli.

Administrator nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca w administracji parku biurowego.
  • Kontakt z najemcami.
  • Organizacja pracy portierów oraz sprzątaczek.
  • Zarządzanie miejscami parkingowymi.
  • Obsługa hot-desk, zlecanie serwisów i napraw.
  • Zamawianie artykułów biurowych, ubrań roboczych, artykułów przemysłowych.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami.
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Office.
  • Znajomość podstaw przepisów prawa dotyczących zarządzania nieruchomościami.
  • Chęć do pracy "w terenie", nie tylko zza biurka.

Oferujemy

  • Praca w zgranym gronie wieloletnich pracowników chętnie dzielących się doświadczeniem.
  • Wynagrodzenie podstawowe 3500 - 4500 netto, przewidziane premie.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Codziennie obiad w kantynie pracowniczej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-08-2021
Wyświetleń: 175