Etat Młodszy Specjalista ds. Kontroli i Rozliczeń ze Znajomością Języka Angielskiego

Firma: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5493311, z dnia 2021-08-30

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kontroli i Rozliczeń ze Znajomością Języka Angielskiego

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?
Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kontroli i Rozliczeń ze Znajomością Języka Angielskiego

Młodszy Specjalista ds. Kontroli i Rozliczeń ze Znajomością Języka Angielskiego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • weryfikacja rozliczeń podatkowych Beneficjentów Fundacji (księgowanie kosztów, rozliczanie kosztów, przelewy środków na VAT),
  • weryfikacja rozliczeń kadrowych Beneficjentów (weryfikacja zaliczek na PIT)
  • weryfikacja rozliczeń opłat administracyjnych na subkontach Fundacji
  • pozyskiwanie Klientów dla Fundacji (m.in. studenci, bezrobotni, lektorzy),
  • obsługa bieżąca pozyskanych Klientów (doradztwo, administracja, pomoc księgowa, pomoc prawna),

Wymagania

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • podstawowa znajomość systemu podatkowego (VAT, PIT)
  • ostatnie lata studiów, preferowana specjalizacja: Rachunkowość i Finanse,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego B2/C1

Oferujemy

  • pracę na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE) -wynagrodzenie podstawowe NETTO 4000 zł
  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji,
  • współtworzenie struktury organizacyjnej firmy,
  • pracę przy wielu ciekawych projektach,
  • stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków, prawa i zarządzania,
  • pełne przeszkolenie z zakresu księgowości i zasad rozliczania Beneficjentów i Fundacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.