kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Jit Team™ the human factor of IT miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

Jit Team to mnóstwo zespołów developerskich, które wytwarzają oprogramowanie dla klientów z wielu branż. Wierzymy, że nawet w świecie technologii, to ludzie są najważniejsi. Nasi pracownicy – fantastyczni specjaliści IT – to nasza największa wartość. Mając to na uwadze, nasz dział HR musi być zgranym zespołem, aby Jit mógł rozwijać się jeszcze bardziej jako firma i ciekawie miejsce pracy. Nieustannie zdobywamy nowych klientów, a kandydatom mamy do zaoferowania naprawdę interesujące projekty!

Kogo szukamy?

Rekrutowanie specjalistów IT wymaga świetnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, decyzyjności, ambicji oraz motywacji do samodzielnego działania. Nasze zadania nie kończą się na zatrudnieniu, równie istotne jest dla nas budowanie długofalowych relacji z aktualnymi współpracownikami. Na te cechy na pewno będziemy zwracać uwagę.

Twój zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych dla naszych polskich i zagranicznych klientów (różnorodne stanowiska IT);
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów (Direct Search, headhunting, networking + korzystanie z wewnętrznej bazy kandydatów);
  • współpraca z rekruterami technicznymi;
  • onboarding i offboarding pracowników oraz dbanie o wyjątkowość naszego employee experience;
  • aktywny udział w wydarzeniach branżowych.
Nasze wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
  • wykształcenie wyższe, możesz też być w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzenia zasobami ludzkimi, informatyka);
  • znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • samodzielność i kreatywność w podejmowanych zadaniach;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
To oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • pracę w modelu hybrydowym: pracę zdalną łączymy z wizytami w naszym biurze, które znajduje się w Centrum przy ul. Twardej 18;
  • niezbędne narzędzia pracy z rodziny Apple;
  • przestrzeń do rozwijania własnych pomysłów;
  • pracę z fajnymi ludźmi;
  • benefity (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe).