kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Siedlce

Filia Inter Cars S.A. w Siedlcach poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: mazowieckie / Siedlce

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw i prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Skrupulatności i dokładności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Uprawnienie na wózki widłowe
Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole