kandydatów

Etat Specjalista w Biurze Controllingu

Firma: VIG POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Specjalista w Biurze Controllingu
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Planowanie i przygotowanie szczegółowych raportów controllingu we współpracy z działem kontroli finansowej, towarzystwami ubezpieczeniowym i firmami usługowymi
  • Analiza i doskonalenie procesów biznesowych i finansowych w obszarze controllingu IT
  • Przygotowanie budżetu IT
  • Nadzorowanie procesów finansowych w obszarze IT
  • Koordynacja zmian w alokacji kosztów i przychodów z działem księgowości i kontroli finansowej w obszarze tematów i projektów IT
  • Utrzymanie bieżącego raportowania w zakresie prezentacji oraz raportów zarządczych i nadzorczych.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego z zakresu controllingu finansowego, audytu
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości analiz ekonomiczno-finansowych
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętności logicznego, analitycznego i procesowego myślenia
  • Dobrej i samodzielnej organizacji pracy.
Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dodatkowe benefity m.in. kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, zniżki na ubezpieczenia
  • Pracę w modelu hybrydowym (home-office/praca z biura)
  • Udział w innowacyjnych projektach związanych z rozwojem wielu obszarów firmy
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie z branży finansowej oraz zespole, dla którego dobra atmosfera i wymiana wiedzy jest priorytetem.